desktop files - en to ru translation catalogue (6 entries)

[ctx: Name]
en: Zanshin Todo
ru: Органайзер Zanshin

[ctx: Comment]
en: Add tasks to your todo list
ru: Добавить задачи в ваш список дел

[ctx: GenericName]
en: TODO Management Application
ru: Программа для организации дел

[ctx: Name]
en: Zanshin Part
ru: Модуль Zanshin

[ctx: Comment]
en: Kontact Zanshin Plugin
ru: Плагин Kontact для Zanshin

[ctx: Name]
en: Todo Lists
ru: Списки дел
