libkcompactdisc - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Playing
ru: Играет

en: Paused
ru: Приостоновлен

en: Stopped
ru: Остановлен

en: Ejected
ru: Извлекается

en: No Disc
ru: Нет диска

en: Not Ready
ru: Не готов

en: Error
ru: Ошибка

en: Unknown Artist
ru: Неизвестный артист

en: Unknown Title
ru: Неизвестный заголовок

en: Track %1
ru: Трек  %1
